Wskazówki Dojazdu

SAMOCHODEM wariant 1:

“Zakopianką” dojechać do Chabówki, tam za wiaduktem skręcić w prawo na drogę nr 958 w kierunku Zakopanego i podróżować nią mijając po drodze miejscowości Raba Wyżna, Bielanka, Pieniążkowice, Czarny Dunajec (na skrzyżowaniu ze światłami prosto), Podczerwone, Koniówka, Chochołów (polecamy tu zwolnić) i Witów. Następną miejscowością jest już Kościelisko – tutaj na wysokości Doliny Kościeliskiej, tuż za mostem, przed podjazdem w górę skręcić w lewo i jechać prosto przez około 1,8km ulicą Groń a następnie Królewską przecinając skrzyżowanie z ulicą Rysulówka na wprost. Willa Królewska znajduje się po lewej stronie ulicy Królewskiej.

SAMOCHODEM wariant 2:

“Zakopianką” dojechać do Zakopanego. Tu na pierwszym RONDZIE wyjechać pierwszym wyjazdem na Kościelisko, na kolejnym RONDZIE wyjechać pierwszym wyjazdem i na trzecim RONDZIE wyjechać również pierwszym wyjazdem ciągle kierując się znakami na Kościelisko. Jechać cały czas prosto główną ulicą Nędzy-Kubińca, minąć kościół i na wysokości remizy strażackiej skręcić w prawo w ulicę Rysulówka. Następnie zjechać w dół około 1km i na skrzyżowaniu skręcić w prawo w ulicę Królewską. Willa Królewska znajduje się ok 50m od skrzyżowania po lewej stronie.

AUTOBUSEM – POCIĄGIEM:

Po przyjeździe do Zakopanego, można do nas dojechać busem linii 58 (rozkład jazdy) lub 57 (rozkład jazdy) odjeżdżającym z przystanku naprzeciwko dworca, którym trzeba dojechać na przystanek Rysulówka. Bus zatrzymuje się przy skrzyżowaniu od którego należy przejść 50m ulicą Królewską w górę. Po lewej stronie znajduje się Willa Królewska.