Wskazówki Dojazdu

SAMOCHODEM:

“Zakopianką” dojechać do Chabówki, tam za wiaduktem skręcić w prawo na drogę nr 958 w kierunku Zakopanego i podróżować nią mijając po drodze miejscowości Raba Wyżna, Bielanka, Pieniążkowice, Czarny Dunajec (na skrzyżowniu ze światłami prosto), Podczerwone, Koniówka, Chochołów (polecamy tu zwolnić) i Witów. Następną miejscowością jest już Kościelisko – tutaj na wysokości Doliny Kościeliskiej, tuż za mostem, przed podjazdem w górę skręcić w lewo i jechać cały czas prosto drogą asfaltową a następnie ok 50 m droga bitą już prosto do nas. Willa Królewska znajduje się po lewej stronie ulicy Królewskiej (droga koloru czerwonego na mapie dojazdu)

SAMOCHODEM:

“Zakopianką” dojechać do Zakopanego. Tu na pierwszym RONDZIE wyjechać pierwszym wyjazdem na Kościelisko, na kolejnym RONDZIE wyjechać pierwszym wyjazdem i na trzecim RONDZIE wyjechać również pierwszym wyjazdem ciągle kierując się znakami na Kościelisko. Jechać cały czas prosto główną drogą, minąć kościół i na wysokości remizy strażackiej skręcić w prawo. Następnie zjechać w dół, przejechać mostek i na pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo w ulicę Królewską. Willa Królewska znajduje się ok 50m od skrzyżowania po lewej stronie. (droga koloru żółtego na mapie dojazdu)

AUTOBUSEM – POCIĄGIEM:

Po przyjeździe do Zakopanego, można do nas dojechać busem odjeżdżającym z przystanku naprzeciwko dworca PKS obok baru FIS. Busy oznaczone są tablicą “Dolina Kościeliska przez Wojdyłówkę, Rysulówkę” busem trzeba dojechać na Rysulówkę. Bus zatrzymuje się przy skrzyżowaniu od którego 50m w górę bitą drogą po lewej stronie znajduje się Willa Królewska. Istnieje możliwość przywozu z Zakopanego od autobusu – pociągu. W takiej sytuacji prosimy o telefon (018 20 707 50)

Dodaj komentarz